Gizli Müşteri Modu & Güvenli Alışveriş

üye olmak

GİZLİ ALIŞVERİŞ

giyimcenneti.com olarak, kullanıcılarımızın bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için ilk sırada geliyor. Web sitemizden yapacağınız alışverişleri gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız bilgiler tamamen gizli tutulacak, siparişleriniz ise tamamen nötr paketler içerisinde size teslim edilecektir.

Adres vermeden satın alabilirsiniz. Siparişinizi size en yakın kargodan teslim alabilirsiniz. Bize sadece Şehir, Mahalle ve irtibat telefonu detaylarınızı vermeniz yeterli olacaktır. Bütün siparişler gizli paketlerde gönderilir.

Yaptığınız tüm alışverişlerde faturanız ya da ekstreniz üzerinde “Giyim Cenneti” firma bilgisi ve kişisel bakım ürünü ya da giyim ve aksesuar ibaresi yer alır. Böylece ürünlerin içeriği gizli tutulur.

ÜRÜNLER HAKKINDA

Sitemizdeki bütün ürünler stoklarımızda mevcuttur. Eğer herhangi bir ürün tükenirse, sitemizde “Tükendi” yazısını göreceksiniz.

Ürünlerin hepsi orijinaldir ve hatalı olma olasılığı çok düşüktür. Hatalıbir ürün olursa, 0850 885 0049 nolu müşteri hizmetlerine durumu bildirin. Ürünü orijinal paketi ile ambalajı açılmamış bir şekilde tarafımıza size vereceğimiz adrese kargolamanız gerekmektedir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade koşullarını sağlıyorsa size yeni bir ürün göndeririz.

GÜVENLİK VE TESLİMAT

Sitemizde kurulan SSL güvenlik alt yapısının yanı sıra 3D Secure sistemi uygulanır. Bu sistem internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard’ın geliştirdiği bu “güvenli sanal alışveriş” çözümleri ile kart sahipleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

Siparişiniz onaylandıktan sonra 1-3 gün içerisinde kargoya verilir. Kargoya verildiği anda sms bilgilendirilmesi tarafımızca yapılır.

Siparişiniz bulunduğunuz şehire göre kargoya verildikten sonra, 1-3 iş günü içerisinde size ulaşacaktır. Saat 14:30’den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.

Hayır. Sitemizde gizli kargo ve gizli paket uygulaması yapılır. Yapılan tüm alışverişlerde ürünler, gizli paketler içerisinde gönderilir. Gizli paketler, kargo firmasına kapalı verilir ve paket üzerinde logo veya marka ibaresi bulunmaz. Böylece kargo firması ve yetkilileri dahil kimse paket içerisinde ne taşıdığını bilmez ve size aynı gizlilikte teslimat yapılır.

ÖDEME HAKKINDA

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde 3 farklı yolla ödeme seçeneği sunuyoruz. Banka yoluyla havale/EFT, internetten kredi kartı ile ödeme, ve PayPal yoluyla ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Anlaşmalı kredi kartlarına sundukları kampanyalara göre 2 taksit,4 taksit, 6 taksit veya 9 taksit imkanı sunabiliyoruz.

Covid-19 sebebiyle kapıda ödeme seçeneği sosyal mesafeye olan duyarlılığımız sebebiyle şu an için durdurulmuştur.