www.giyimcenneti.com

Gizli Müşteri Modu & Güvenli Alışveriş

Alışveriş yapmanız için üye olmanıza gerek yok. Gizliliğiniz bizim için önemli. Kargo ve ödeme detaylarında ve ekstrelerinde ürün isimleri görünmez.

www.giyimcenneti.com

Alışveriş yaparken üye olmak zorunda değilsiniz

Sitemizde kurulan SSL güvenlik alt yapısının yanı sıra 3D Secure sistemi uygulanır. Bu sistem internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard’ın geliştirdiği bu “güvenli sanal alışveriş” çözümleri ile kart sahipleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

giyimcenneti.com olarak, kullanıcılarımızın bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için ilk sırada geliyor. Web sitemizden yapacağınız alışverişleri gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız bilgiler tamamen gizli tutulacak, siparişleriniz ise tamamen nötr paketler içerisinde size teslim edilecektir.

www.giyimcenneti.com

Gizlilik bizim için Önemli

Sitemizde gizli kargo ve gizli paket uygulaması yapılır. Yapılan tüm alışverişlerde ürünler, gizli paketler içerisinde gönderilir. Gizli paketler, kargo firmasına kapalı verilir ve paket üzerinde logo veya marka ibaresi bulunmaz. Böylece kargo firması ve yetkilileri dahil kimse paket içerisinde ne taşıdığını bilmez ve size aynı gizlilikte teslimat yapılır.

www.giyimcenneti.com

Kredi Kartı ile ödeme yaparsam ekstremde ne yazacak?

Yaptığınız tüm alışverişlerde faturanız ya da ekstreniz üzerinde sadece “Giyim Cenneti” firma bilgisi ve ibaresi yer alır. Böylece ürünlerin içeriği gizli tutulur..