Gizlilik Politikası

 
 

BİZ KİMİZ

Web sitemizin adresi: https://giyimcenneti.com/

Türkiye’nin online iç giyim mağazası giyimcenneti.com’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İç giyim, iç çamaşırı, fantazi iç giyim sektöründe dünyanın önde gelen markalarını sanal alış veriş dünyasına taşıyarak, farklı ve kaliteli ürün çeşitleriyle zevkli, bilinçli, kaliteyi seven ve önem veren tüketicilere sunmaktayız. Hizmetlerimizi kullanma iznine sahip olmak için lütfen belgeye onay veren bu Gizlilik Politikasını okuyun.

 

 

KİŞİSEL VERİLERİNİZ NASIL TOPLUYOR VE NEDEN SAKLIYORUZ

1. BEYAN

Bu beyan giyimcenneti.com  online alışveriş mağazasının  gizlilik politikasını içerir. giyimcenneti.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

2. GİZLİLİĞİNİZİN SÜRDÜRÜLEBİLMESİ

giyimcenneti.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi giyimcenneti.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

3. SİSTEMLE İLGİLİ SORUNLARIN TESPİTİ

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, giyimcenneti.com , gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

4.GÜNLÜK VE HAFTALIK BİLGİLENDİRME

Giyimcenneti.com  üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer diğer ürünleri içerebilir.

5. TÜM KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ GÜVEN ALTINDA

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Üye olan müşterilerimizin Demografik bilgilerini, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.

6. SATIN ALMA İŞLEMLERİ VE GÜVENLİ ÖDEME

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

7. SSL SECURE SİSTEMİ İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Giyimcenneti.com üyelik iptal işleminizi istediğiniz an yapabilirsiniz.