İPTAL İADE KOŞULLARI

WWW.GİYİMCENNETİ.COM

İptal İade Politikası

Giyimcenneti.com’dan alınan bir ürünün hatalı çıkması durumunda, ürünlerimizin paketlerinde herhangi bir hasar olmaması kaydıyla, koşulsuz iade gerçekleşir. İade işleminde koşullara göre ürünün yenisi gönderilir ya da ödenilen bedel iade edilir.

Giyimcenneti.com tüketicilerinin güvenle alışverişini sağlamak amacı ve sağlık ve hijyen koşulları nedeniyle, denenmiş/kullanılmış iç çamaşırları/kostümler ile paketi açılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesini almamaktadır. Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

Giyimcenneti.com’dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde bilgi@giyimcenneti.com adresimize mail atarak veya 0850 885 0049 nolu hattan iptal sebebinizi belirtiniz (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi durumlarda) Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir. Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişler için yukarıda belirtilen şartların gerçekleşmesi gerekmektedir.

Ödeme ve Ödeme İadesi

Web sitemizde Müşterilerinizin ödeme yapmanın bir yolunu bulmasını sağlamak için 20’den fazla ödeme yöntemi entegre ettik. Teqpay ile Kredi Kartları, Banka Banka Kartları, Banka Havaleleri, Ön Ödemeli Kartlar, Mobil Cüzdanlar, Operatör Faturalandırması ve çok daha fazlasını kabul edebilirsiniz.

İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 10 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Kredi kartıyla verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen iade olmaktadır. Havale veya EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Web sitemizdeki ürünler hijyenik ürün olduğu için değişim söz konusu değildir. Müşterilerimizin bunu dikkate almasını önemle rica ederiz.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartıyla iade edilebilir.

Teslimat Süreci

  • Verilen her sipariş, eğer sipariş verilen üründe herhangi bir kusur, sorun veya eksiklik yok ise siparişin verildiği günü takip eden ilk iş gününde, mesai saatinden başlayarak 1-4 gün içerisinde kargoya verilmektedir. 
  •  Zamanında gönderilemeyen siparişler ile ilgili müşterilerimize e-mail, sms veya telefon açılarak bilgilendirme yapılmaktadır. Her gün saat 20:00’den itibaren sonra kargo bilgileri, üyelik hesaplarında güncellenmektedir.
  • Teslim adresi, mobil bölge olan lokasyonlara siparişler kargo firmasının teslim gününde teslim edilir. Siparişleriniz bulunduğunuz şehre göre ortalama 1 ile 3 iş günü içerisinde kargo şirketi tarafından teslim edilir.

Siparişleriniz 14.00 a kadar aynı gün kargo şirketine teslim edilir. (Bu teslimat süresi, havale/eft ile yapılan ödemelerde, ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.) Saat 14.00’den sonra veya haftasonu onaylanan siparişleriniz bir sonraki iş günü itibariyle gönderimi saglanacaktır. Sitemizden yapılan parakende alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan ödenir ve vermiş olduğunuz adrese siparişiniz teslim edilir.

giyimcenneti.com Türkiye sınırları dahilinde ürün gönderimini gizli paketleme ile yapmaktadır. Detaylı bilgi için bilgi@giyimcenneti.com adresine mail atabilir veya 0850 885 0049  no’lu Online Destek hattımızı arayabilirsiniz.

Giyim Cenneti Hizmet Ekibi

www.giyimcenneti.com

Sorularınız varsa bize ulaşın